• Nadpis

• Na tejto škole pôsobím 24 rokov, zažila som tu toho veľa. V minulosti sme nepatrili medzi atraktívne školy, bojovali sme s nedostatkom financií, priestorov, pomôcok, kvalifikovaných učiteľov. Teraz sme moderná škola rodinného typu porovnateľná s hociktorou inou školou na Slovensku. Chceme sa posúvať ďalej, vyššie a vyššie, postaviť si nové méty a ja chcem byť pri tom, pretože som tejto škole zasvätila takmer polovicu svojho života. Tento časový úsek môjho života neľutujem, lebo výsledok je viditeľný. Nie je samozrejmosťou mať takúto školu, ako si to mnohí myslia, je to výsledok spoločnej práce ľudí, ktorí tu pracovali a pracujú.

Vo funkcii zástupcu riaditeľky školy som 19 rokov, svoje povinnosti si plním ako najlepšie viem, svojich podriadených si veľmi vážim, podporujem ich, vytváram im podmienky, aby mohli vykonávať svoju prácu kvalitne a dobre. Som tá, ktorá sa ich zastane, na ktorú sa môžu vždy spoľahnúť. K problémom sa staviam vždy priamo, nestrkám hlavu do piesku, riešim ich, keď nastanú. Mám rada otvorenú hru.

Na svojich žiakov som náročná, chcem ich veľa naučiť a pripraviť ich do života. Snažím sa ich viesť k trvalým ľudským hodnotám, aby boli slušní, samostatní, cieľavedomí, aby boli prospešní spoločnosti, rodičom a aby nezabudli na to odkiaľ vyšli.

Milujem túto školu, svojich žiakov, mojich kolegov, priateľov a samozrejme moju skvelú rodinu.

Ďakujem a teším sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• kulkovska438@gmail.com
            • Telefón